Söke - Kuşadası Minibüs Seferleri | Firma Ulaşım

Söke – Kuşadası Minibüs Seferleri

TELEFON
0256 614 3385
ADRES
Atatürk Mahallesi, Aydın Caddesi, Söke/Aydın
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR
FOTO GALERİ
KONUM

Söke ile Kuşadası arasında hizmet veren minibüs dolmuş seferleri. (Söke Birlik)

Kış Dönemi Hareket Saatleri

Söke’den Kalkan Son Araba : 20.00

Yaz Dönemi Hareket Saatleri

Söke’den kalkan son araba : 21.30

Kuşadası’ndan kalkan son araba: 23.30

(Hareket saatlerinde degisiklikler olmuş olabilir. Güncel hareket saatleri için telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.)


Otobüs Seferleri 1. Gözde Nişancı dedi ki:

  Kış saatlerinde sökeden adaya giden son araç saati 8 dir. Burada belirtilen saatler yaz dönemi saatlerdir. Saatleri öğrenmek için bakanlar umarım yardımcı olabilmişimdir. Ben mağdur oldum, siz olmayın.

 2. Anonim dedi ki:

  Neden gelmiyor ya bu dolmuşlar neden son araba 9.30 gösterdiği halde 8.45 ‘ten beri 1 tane bile dolmuş geçmiyor. Aradigimiz zaman neden telefonlara bakılmıyor. Bırakın o zaman işi yapamıyorsanız. Bizi zor durumda bırakmaya hakkınız yok.

 3. Anonim dedi ki:

  Telefonları açmayacaksanız neden numara koyuyorsunuz. Yağmurun altında 2 saat bekledik 1 tane bile dolmuş gelmedi . Otobüs biletim sayenizde yandı. Son otobüs saati 9.30 yazmissizin 8.30 ‘tan 9 .50 e kadar 1 tane bile araba gelmedi . Ayıp ya ne rezilsiniz . Işinizi doğru yapmayı öğrenin!

 4. Alperen dedi ki:

  Yapmayın bu işi bırakın yetkili kimse işi bıraksın ben verdiğiniz hizmetler den memnun değilim ve şikayetçiyim Allah sizi bildiği gibi yapsın tuttuğunuz curusun ne ahlaksız firmasınız telefona bakmayacakdaniz niye numara var burda öğrenciyim üşüdüm ve son paramla kuş adasına gidicem taksiyle anlaşılan umarım işiniz rast gitmez terbiyesizler 9.30 son araba yazıyor 8.50 den beri araba gelmiyor saat 10.04 1 saat ten fazla olmuş yaziklae olsun size

 5. Alperen dedi ki:

  Üşüdüm lan üşüdüm öğrenciyim ben taksimi tutem kuş adasına ne tür bi firma lan bu teniyesiz ler

 6. Alperen dedi ki:

  Nasıl bir firmasinjz siz yahu saat 8,50 den beri araba bekliyorum kuş adasına gelenyok arıyorum açan yok ula ilgilenmeyecekseniz niye bu site vaar niye bu numara var yok hayır küfür etsek anında geri dönüş sağlanır ayıp be terbiyesizlik bu

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Henüz resim eklenmemiş.

Firma konumu eklenmemiş.

 • GÜNCELLEME : 15 Aralık 2019
 • 6 YORUM
 • 27.659 KEZ BAKILDI