Havaş Gaziantep Şubesi - Gaziantep Havalimanı | Firma Ulaşım

Havaş Gaziantep Şubesi

TELEFON
0850 222 0487
ADRES
Gaziantep Havalimanı Otobüs İşletmesi
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR
FOTO GALERİ
KONUM

Kalkış Saatleri ve Güzergahlar

Gaziantep Merkezden;

Servis Güzergahı

Havalimanından: Havalimanından: Gaziantep Havalimanı, Oğuzeli Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü İtfaiyesi, İnönü cad. Şirehan Devlet Hastanesi. Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Yeşilsu Öğretmenler Evi, Havaş Şehir Ofisi, Otogar.

Şehir Merkezinden: Havaş Şehir Ofisi, Nizip cd, Mezarlık kavşağı, İpek yolu, Çimento kavşağı, Köylü Garajı, Fidanlık Önü, Perilikaya Et ve Balık Kurumu Kavşağı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Önü Otobüs Durağı,Oğuzeli Kavşağı, Gaziantep Havalimanı.​​​​

Yolcu İndirme Noktaları

Şehreküstü İtfaiyesi, Şirehanı, Sosyal Sigortalar Kurumu önü, Yeşilsu Öğretmenler Evi, Havaş Ofisi, Otogar

Yolcu Alma Noktaları

Havaş Ofis, Novotel Önü, Mezarlık kavşağı BP Petrol önü, Köylü Garajı Fidanlık Önü, Perilikaya Et ve Balık Kurumu Kavşağı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Önü Otobüs Durağı.

Not:

 • Servis kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında bulunulmalıdır.
 • Servise güzergah içerisinde binilecekse lütfen kalkış saatinden önce telefon ile bilgi veriniz.

Otogardan ;

Servis Kalkış Noktası

Otogar içi, otobüs giriş çıkış kapısı yanı

Not: Araçlarımız Otogar’dan kalkış yaptıktan sonra Gazimuhtar Havaş Ofise gelerek yolcu alımını tamamlayıp Havalimanı’na hareket etmektedir.

Yolcu Alma Noktaları

Otogar içi, otobüs giriş çıkış kapısının yanı

Gaziantep Lisesi’nden ;

Servis Kalkış Noktası​

Gaziantep Lisesi Arkası

Servis Güzergahı

Havalimanından;

Çevreyolu, Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi, Gaziantep Lisesi Son Durak

Şehir Merkezinden;

Gaziantep Lisesi, Ordu Caddesi, Üniversite, Karataş, Çevreyolu, Gaziantep Havalimanı

Yolcu İndirme Noktaları

Karataş, Üniversite, Fıstık Araştırma Durağı, Gaziantep Lisesi

Yolcu Alma Noktaları

Gaziantep Lisesi, Fıstık Araştırma Durağı, Paşa Mangal Önü, Üniversite Opet Önü, Üniversite Petrol Ofisi Arkası Otobüs Durağı, Hanımlar Yüzme Havuzu karşısı, Kule Rezidans Önü, Karataş Barbaros Camii Önü, Akkent Opet 16. Noter önü

Not:

*Servis kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında bulunulmalıdır.

*Servise güzergah üzerinden binmek isteyen yolcularımızın kalkış saatinden önce telefon ile bilgi vermelerini rica ederiz.

*Gaziantep Lisesinden kalkan aracımız kalkış saatinden 10 dakika sonra Üniversite Opet, 20 Dakika sonra Karataş Barbaros Camii Önünden yolcu alımı yapacaktır.

Havalimanından ;

Gaziantep Havalimanına inen tüm uçuşlar için servis düzenlenmektedir.

Yolculuk Süresi ve Ücreti

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 35 dakika

Bilet Fiyatı

15 TL

Sefer saatlerini sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz. Ancak sefer saatlerinde ani değişiklikler olabilmektedir. Güncelleme tarihi kısmından son güncelleme tarihine ulaşabilir; ona göre planlama yapabilirsiniz. En güncel bilgiler için iletişim telefon numarasından Havaş'a ulaşabilirsiniz.
Sitemizde resmi telefon numaralarına yer verilmektedir. İlgili firmayla herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Firmayla ilgili iletişim sorunlarınız için firmanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.


 1. Yeliz DOĞAN dedi ki:

  Onca şehre yolculuk ettim. Gaziantep’teki gibi berbat bir işleyiş görmedim. Sanırsınız ücretsiz hizmet alıyoruz. Çalışanlar ukala, ilgisiz. Zamanlama sürekli aksıyor.

 2. Birol Kıraç dedi ki:

  11 Ekim 2019 saat 8 servisi 8:12 de kalktı . Nedeni ise telefon eden bir yolcunun beklenmesiydi. Böyle bir şey kabul edilemez Trafikte bir sorun olsa , havaalanında kuyruk olsa check in saatini kacirsak ve ucamasak Havaş zararımızi karşılayacak mi ?

 3. Birol Kıraç dedi ki:

  Otobüsler hiçbir zaman tam zamanında kalkmıyor . Her zaman 5-10 dakika geç kalkıyor. Mesela para toplamaya her zaman 8 de başlıyor oysa en az 5 dakika önce başlaması lazım ki zamanında kalksın . Bu durum bizim havaalanındaki islerimizi aksatiyor check-in işlerini zora sokuyor. Trafikte bir gecikme olsa check in kapansa uçağı kacirabiliriz . Bu rezalete bir son verin

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Henüz resim eklenmemiş.

Firma konumu eklenmemiş.

 • GÜNCELLEME : 11 Temmuz 2021
 • 3 YORUM
 • 28.578 KEZ BAKILDI